6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

5 Ağustos 2022

6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.

?00:13’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz gergin bir gece geçirebiliriz, uyumakla ilgili sıkıntılarımız olabilir. Yataklarınızdan düşmeyin sıkı tutunun annem.?

?04:37’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Aslında bu 7 Ağustos’ta gerçekleşecek Mars-Satürn karesini tetikleyen bir açı olacak. Hareketli bir gece geçirebilir, kendinizi uykusuz hissedebilirsiniz. Yatmadan önce ılık bir duş almak iyi gelebilir.?

?06:46’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Cuma diye yataktan kalkıp aa bugün Cumartesiymiş diyerek tekrar uyuyabilirsiniz.

?07:56’da Ay Venüs üçgen açısı biraz daha keyifli bir saate başlangıç yapacağımızı göstermektedir. İlişkiler açısından desteklenir. Sabah kahvaltınızda sofranıza bir çiçek koymayı ihmal etmeyin.?

?11:07’de Ay Neptün üçgen açısı gerçekleşecek. Sanatsal, ruhsal ve manevi konularla ilgili oldukça destekleyicidir.

? 14:24’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Kendimizi oldukça güçlü ve karizmatik hissettiğimiz zamanlardır. Özellikle sezgilerimizle hareket etmek bu saatlerde bize daha iyi sonuçlar verecektir.

? 14:24 ile 19:38 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmıyorsunuz annem artık bunu söylememe gerek yok.?

? 19:38’den sonra Ay Yay burcuna geçecek. Şöyle eğleneyim böyle eğleneyim, onu da seveyim şurayı da gezeyim diye coşacağımız bir enerjimiz var.??

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.