6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

6 Ağustos 2023

6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀6 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç enerjisiyle başlıyoruz. Normalde çok enerjik olduğumuz bir gündeyiz. Ancak ben tüm gün baş ağrısı çektim dolayısıyla buna da dikkat etmekte fayda var.

💫04:40’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi iyi hissedebiliriz.

💫15:56’da Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Biraz sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var. Ancak aynı zamanda birileriyle dertleşmek iyi gelebilir.

💫23:34’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerimizin üzerinden geçebiliriz fakat bu sizi korkutmasın oldukça destekleyici zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #6Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.