6 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Ağustos 2020

6 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Balık burcunda hareket edecek. Toprağa su verin Bereketinizi arttırın, sezgileriniz güçlendirin. Çiçeklerle konuşmak çiçeklerin açmasını sağlar derler ya, işte tam da bugün çiçeklere güzel duygularınızı aktarmak ve de onları sulamak onların çok daha güzel büyümesini sağlayacaktır. Aynı zamanda bunları yaparken doğadan da kopmamış olacaksınız, çünkü doğanın bize sunacakları bu dönemlerde bizim için çok daha fazla önem teşkil ediyor.

02:00’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüya göreceğiniz saatler olduğu için, oldukça farklı rüyalar görebilirsiniz, rüyanızda uçarsınız, kaçarsınız. Bir de uzun zamandır çözemediğiniz problemleriniz varsa bir niyetlenin de yatın bakalım, bugüne kadar fark edemediğiniz çözümleri görebilirsiniz. Sembolleri iyi takip edin.

19:19’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz saatlerdir. Jüpiter retro olduğu için şansları biraz zor yakaladığınız zamanlar olsa da hisleriniz şansı yakalamanız için yardımcı olacaktır. Şanslar ve fırsatlar için dilekte bulunmak için güzel saatlerdir.

21:11’de Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Duygularınız oldukça yoğun olacaktır. Hayallere dalmak isteyebileceğiniz bir zaman dilimidir. Gerçeklikten fazla uzaklaşmamanızı tavsiye ederim. Sanatsal konularla ilgilenmek, spiritüel çalışmalar yapmak için oldukça uygun saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.