5 Şubat Yeniayı

5 Şubat 2019

5 Şubat Yeniayı

Selamlarrrr,

Gökyüzü bize nefes aldırmak için bu Yeniay’ı getirdi bize. İstanbul saatine göre 00:03’de gerçekleşecek. Gerçekten uzun zamandır hiç bu kadar içim açılmamıştı. Etkisi 15 gün kadar sürebilir.

Yeni fikirler, iletişim konuları, ilişkiler, aile konularının gündemde olduğu gayet güzel bir sürecin işaretçisidir.

Kova burcu orijinallik, ekip çalışması, toplumsal konular, özgürlükler, fikirler, dünya vatandaşı olmak ile temsil edilmektedir.

Bu süreçte istemediğiniz yerde, durumda durmazsınız. Kendinizi geliştirmek için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Fikirleriniz için savaşabilir ve bundan kazanç sağlayabilirsiniz.

Maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizde değişimler yaşanabilir, ailevi konularda yenilikler, büyümeler gerçekleşebilir.

Ay daha ne olsun vatana millete hayırlı olsun.

Öptüm bu kadar.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.