5 Nisan Yeniayı

5 Nisan 2019

5 Nisan Yeniayı

Tam bir hangi çılgın bana zincir vuracakmış Yeniayı ile birlikteyiz.

Haritaya ilk baktığımda bende yarattığı duygu yeşillikler içinde koşan bir At özgürlüğü oldu. Zincirlerini kırmak oldu. Tüm engellere rağmen, tüm yapamazsın diyenlere inat, sadece içgüdüleriyle koşan bir at. Nefesi kesilmeyecekmişçesine, sadece hedefine odaklanarak.

Bu Yeniay yepyeni başlangıç yapmak için bir fırsat. Durmamak için. Duygular ve sezgiler çok önemli. Rehberiniz duygularınız. Gerçekten kendinizi iyi hissettirmeyen her şeyden özgürleşmek, size engel olanları bırakmak için kullanabileceğiniz bir gökyüzü desteği. Engelleyenler olmayacak mı? Olacak? Yapamazsın diyenler? En yakınlarınız. Her şeyi bırak. Sadece ruhunu dinle. Sen ruhunu dinle ki özgürlüğün senin olsun.

Buradaki sınav siz gerçekten ne kadar istiyorsunuz? Hayatınızın dizginleri sizin elinizde mi başkasının elinde mi? Dizginleri elinize alacak cesaretiniz var mı yoksa kolay olanı seçip güvenli alanınızda kalıp kendi hapishanenizde günlerinizi mi sayacaksınız. Hepimizde aynı problem. Ama nasıl değişeceğim? Ama onu nasıl bırakayım? Ama ya böyle olursa. Dön bak içine, özü korku. Güvendiğin alan da senin kelepçelerin. Sen gerçekten özgür bir at gibi koşarsan tüm dünya arkandan gelir ama sen yerinde saymaya devam edersen de tüm dünya üstüne gelir…

Öptüm.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.