5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

4 Temmuz 2023

5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Topluluklar, gruplar, arkadaşlıklar ve organizasyonlar gündeminize gelebilir. Sosyal medyada işler yapmak için uygun bir gündeyiz.

💫12:28’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Biraz abartılara açık olduğumuz saatlerdeyiz, bireysellik ve gruplar arasında seçim yapmak zorunda kalabiliriz. Enerjinizi doğru harcamanızı tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.