5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

5 Temmuz 2024

5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bciraz duygusal bir gündeyiz, geçmişe özlem duyabiliriz.

💫22:02’de Mars Satürn sextili gerçekleşecek. Adım atacağınız her konuda uzun vadede başarı sağlayabilirsiniz. Bir şeyler inşa etmek istiyorsanız bu enerjiyi mutlaka kullanın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.