5 Temmuz Astroloji Yorumu

4 Temmuz 2022

5 Temmuz Astroloji Yorumu

?5 Temmuz Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bir şeyleri organize etmek, sevdiklerimize yardım etmek için oldukça desteklendiğimiz bir gündeyiz ancak hastalıklara da dikkat etmemiz gerekiyor.
?02:22’de Ay Uranüs üçgen açısı gerçekleşecek. Yaratıcılığınızın ve farkındalığınızın yüksek olduğu saatlerdir. Uyumayanlar değerlendirsin annem.
?09:04’de Mars Boğa burcunda transitine başlayacak. 20 Ağustos’a kadar da burada seyahat edecek. Mars enerjiyi, hareketi, savaşı ve mücadeleyi temsil ederken konforu, rahatlığı, dünyevi zevkleri ve parayı temsil eden Boğa burcunda çok rahat edemez denir. Ancak Kova muhalefetliğimle her zamanki gibi çıkıntılık yapıp bu süreci fiziksel gücünüzü arttırmak için kullanabilir, yeni maddi kaynaklar üretmek için enerji harcarsanız çok güzel değerlendirebilirsiniz diyeceğim. Bu süreçte toprakla ilgili konularda hareketlenmeler ve ekonomik mücadelelerin de olabileceğinden söz etmek mümkündür ancak her zamanki gibi irade sizdedir, bunları bilerek değerlendirmek de sizin elinizdedir, yoksa Mars Boğa’da ben enerjimi yemek yemeye harcadım Tuğba hanımcım ne zaman diyete başlayalım demek de sizin özgür iradenizdedir.
?09:25’de de Merkür Yengeç burcunda transitine başlayacak. 19 Temmuz’a kadar da bu süreç devam edecek. Merkür iletişim, haberleşme, bilgi aktarımı, trafik, küçük şeyleri temsil ederken Yengeç aile, gizlilik, aidiyeti temsil eder. Merkür Yengeç’teyken bol bol ailenizle iletişimde olursunuz malumunuz zaten önümüz bayram. Merkür Yengeç aynı zamanda stokçuluğu da temsil eder, bu süreçte bu konular gündeme gelebilir, sezgilerimiz ve duygularımızı daha fazla dile getirebiliriz. Vatan toprakları ve muhalefetin de daha aktif olabileceği zamanlardır.
?09:36’da da Merkür Mars sextili gerçekleşecek. Söylemlerimizle eylemlerimiz uyumlu olacaktır, zihnimiz aşırı aktif olabilir ya da bol bol yemek konuşabiliriz, yemek kursuna filan gitmek isterseniz bu süreci değerlendirin annem.
?16:45’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde ay eve gitsem de uyusam diyebilirsiniz, biraz daha dağınık olduğumuz saatlerdir.
?21:03’de Ay Plüton uyumlu açısıyla birlikte artık gücümüzü toplamış bir şekilde insanları etkimiz altında bırakabiliriz.
?21:03’den ertesi gün 01:24’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni birşeyler başlatmazsınız zaten diye düşünüyorum.
?Ayrıca bir konuya açıklık getirmek isterim ki yer gök Sirius olmuş. Arkadaşlar bu kavuşum her sene olur ve her sene olan bir etkileşim çok çok çok önemli değildir. Bir de “Ve Şira’nın Rabbi de O’dur” ayetini biraz daha anlamak istersek Şira tapılası bir şey değildir. Şira şuur kökünden gelmektedir. Dolayısıyla madem kaderinizi yazmak istiyorsunuz o zaman farkındalığınızı, şuurunuzu arttırın ve bu olayı da tek bir güne indirgemeyin. Bir de bir kez daha belirtmek isterim ki kimin ne zaman duasının kabul olacağı hiç belli olmaz, zaman zaman manevi konulara daha yatkın olduğumuz zamanlar vardır, bunu bildiririz ama naçizane tavsiyem size Şah damarından yakın olduğunu söyleyen Yaratıcı’yla araya birilerini ya da bir şeyleri koymamanızdır. Bol şuurlu günler dilerim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.