5 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

4 Şubat 2022

5 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?5 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Oldukça enerjimizi hissedeceğimiz, yeni işlere başlamak istediğimiz bir gün bizi bekliyor.
?07:13’de Merkür durağan halinden çıkıyor ve düz hareketine geçiyor. Ay valla aşırı mutluyum, artık iletişim problemi yaşamadan hayatımıza devam edeceğiz. Sözleşme imzalamak isteyenler, iş başlatmak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun.
?09:27’de Ay-Mars zorlu açısı gerçekleşecek. Cumartesi cumartesi kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Gerek yok böyle şeylere, kalkın spor yapın enerjinizi fayda sağlayacak işlere kullanın di mi şekerim.
?11:04’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Başkalarına ve kendinize şifa olmak için mükemmel zaman dilimleri. Derdinizi, sıkıntınızı arkadaşlarınıza anlatıp, dertleşip birbirinize şifa olabilirsiniz.
?15:56’da Ay-Venüs zorlu açısı gerçekleşecek. İhtiyaç duyduğumuz hazzı tam olarak elde edemeyebiliriz. İlişkilerde birazcık problem yaşayabiliriz. Gün trip atma günü değildir.
?23:22’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Merkür retrosundan sonra yapacaklarınızı planlayabilirsiniz. Haftalık plan yapmak için oldukça uygundur.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #5Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.