5 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Şubat 2020

5 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay gün genelinde İkizler burcunda transit edecek yine çalçene olacağımız bir gündeyiz.
08:07’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Meali sabah sabah solumuzdan kalkabiliriz, kendimizi gergin hissedebiliriz. O saatlerde trafikte filan kimseyle kapışmayın annem.
12:42’de Merkür Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da hem iletişim hem de ticaret konularında fırsatlar yakalayabileceğimizi göstermektedir. Bu süreçte tanıştığınız insanlara dikkat edin. İleride size hayatınızın fırsatını sunabilirler.
17:19’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkiler ve maddi konularda problemler ve gerginlikler yaşanabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin şekerlerim.
17:19’dan 22:02’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi 17:19’dan evvel yapmak daha iyi olabilir. Ay boşluktayken hobileriniz ve tamamlanmamış işlerle ilgilenmek daha iyi olabilir.
22:02’den sonra Ay Yengeç burcunda transit edecek. Dolayısıyla duygusal konular daha fazla gündemde olabilir. Ailevi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.
Günün mottosu: Sabah saatlerinde ağzınızdan çıkana dikkat edin, akşam ağlamayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.