5 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

4 Ocak 2020

5 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm Boğa burcunda, dolayısıyla sadece yemek yemek için hareket etmek isteyeceğimiz bir gündeyiz. Şaka şaka, tamam biraz kendimizi hımbıl ve üşengeç hissedebiliriz ama dünya nimetlerinden faydalanmak için de harika bir gün.
00:31’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Dolayısıyla ani beklenmedik, sürpriz gelişmeler yaşanabileceği gibi kendinizi de çeşitli çılgınlık yapma isteğiyle donanmış bulabilirsiniz.
10:20’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi hoşgörülü, neşeli hissedebilirsiniz, aynı zamanda büyük korunmaları da temsil ettiği için o an başınıza kötü bir şey de gelse aslında sizi daha kötü bir şeyden koruyordur.
18:18’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişiminiz kuvvetli olur, birini ikna etmek istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz. Pazar Pazar ne anlaşması yaparsınız bilmiyorum ama anlaşma yapmak için uygun saatlerdir. Ayrıca bu saatte verilen sözlerin tutulma potansiyeli de gayet yüksektir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.