5 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

4 Ocak 2023

5 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?5 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

?02:53’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler destekleyici saatlerdir.

?03:37’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatte uyanıp bugün neydi ya sabah mıydı akşam mıydı diye kafanız karışabilir, yatın uyuyun annem bir şey yok.

?03:07’den 17:14’e kadar Ay boşlukta olacak. Yani aslında gün gelinde yeni başlayacağınız işlerde kontrolü ele almakta zorlanabilirsiniz. Mümkünse elinizdeki işleri toparlayın. Aklınızda bir şey yokken bir anda aklınıza yeni bir fikir gelirse biraz daha beklemenizi tavsiye ederim.

?17:14’den sonra Ay Yengeç burcuna geçiyor. Yengeç vatan topraklarını, aileyi, mekanları ve aidiyeti temsil etmektedir. Bu ara gündeminiz daha çok aileniz olabilir.

?19:43’de Güneş Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Güneş Oğlak burcunda daha çok iş hayatını, teknolojiyi, sorumlulukları temsil eder, Uranüs ise ilkleri, bir andaki gelişmeleri temsil eder. Üçgen açı ise olduğu içi kontrolsüz bir akışı temsil etmektedir. İki gezegen de toprak elementinde olduğu için hem para hem toprakla ilgili konularda bir anda yeni gelişmeler yaşanabilir.

?20:50’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Bazı konularda kibir yapabiliriz. Aşırı riskçi tavırlar sergilemek hasar almamıza sebebiyet verebilir. Bir de alınganlık had safhada olabilir, çok kendinizi bu enerjiye kaptırmayın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.