5 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

4 Ocak 2022

5 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?5 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Kova burcunda başlayacağız. Sosyalleşme ve arkadaşlık oldukça gündemde olacak. Bu süreçte sosyal medyayı da aktif kullanabiliriz. Tüm konulara orijinal bir bakış açısı geliştirebiliriz. Geleceğe yönelik planlarımız gündeme gelebilir. Genel olarak mantıklı ve rasyonel bir bakış açısında olabiliriz.
?03:44’de Ay-Mars sekstil açısı gerçekleşecek. Rüyanızda kendinizi spor yaparken görebilirsiniz ya da bir anda uykudan uyanıp spor yapma isteğiniz olabilir, azıcık hastaysanız ateşiniz yükselebilir, aman dikkat.
?03:44 ile ertesi gün 03:16 arası Ay boşlukta olacak yani bomboş bir gün. Bugün yeni bir şeyler başlatmak için çok da uygun bir gün değil. Elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
?09:03’de Venüs-Neptün sekstil açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Bu görünüm en son 30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşti ve Retro haliyle tekrar gerçekleşiyor. O dönem başlattığınız işlerinizin üzerinden tekrar geçmeniz için size fırsat verecektir. Para ve sanatsal aktivitelerle ilgili oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.