5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

4 Nisan 2023

5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Başak burcuyla başlıyoruz. Lakin 00:51’de Ay Terazi burcuna geçecek. Temizliğimizi yaptık şimdi süslenip dışarı çıkma zamanı. İlişkiler gündemimizde olabilir bir de siyasetle ilgili gelişmeler diyeceğim ama her gün bu konular gündemimizde zaten.
💫01:13’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi çok karizmatik hissedebiliriz. Yani o saatte uyuyorsanız da kendinizi çok zengin filan da görebilirsiniz. Uyumadan evvel telefonla konuşup bütün gece sizi düşünmelerinizi de sağlayabilirsiniz.
💫11:11’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz gergin olabiliriz. Spor yapmak, bilinçli bir şekilde enerji harcamak daha iyi olur. Efor sarf eden işlerde değerlendirin annem, kızmayın guzummm yapmayınnn yavrummm.
💫19:20’de Merkür Satürn sextili gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Kalıcı işlere imza atma vaktidir. Yapacağınız anlaşmalar uzun süreli olur. Ders çalışmak isterseniz bu süreyi mutlaka kullanın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.