5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

4 Nisan 2022

5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?5 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne ay Boğa burcunda başlıyoruz, sahurunuzu fazla yemeyin valla sonra rahat uyuyamazsınız ben size diyeyim.
?02:59’da Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi çok güçlü hissedeceğimiz saatlerdir ancak o saatte ne gücü allasen.
?04:51’de Mars – Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu açı biraz zor. Biri gaza bas diyor, öbürü sen hayırdır diyor. Biri ben sistem kuracağım diyor yavaş ilerleyelim diyor öbürü koşmaya çalışıyor filan yani bir ayağımız gazda bir ayağımız frende olduğumuz yerde patinaj çekiyoruz. Bunlar gökyüzünün iki kötücülü olarak bilinir, çünkü biri zamanın tanrısı, karmanın lordu Kronos, öbürü ise can sıkıntısından savaş çıkaran Aries. Dolayısıyla ilk bakışta evet zorlayıcıdır, iyicil etkilere sahip değildir ancak hiçbir başarı da ponçik değildir. Eğer bir amaç için, kan, ter ve gözyaşı döküyorsanız ödülünü alırsınız. Bu iki gezegen bir araya geldiğinde ne çok ağır kalırsınız ne de kontrolsüzce saldırıya geçersiniz. Söz konusu Kova burcu olduğu için daha çok kitleleri, grupları temsil eder. Gittim baktım araştırdım bu derecede en son bunlar ne zaman kavuşmuşlar diye, 1610 yılında olmuş. O senenin de en önemli olayı İtalyan astronom Galileo Galilei, Jüpiter’in dört uydusunu (İo, Europa, Ganymede, Callisto) tespit etmiş. Kova burcu gelecekle alakalıdır, eğer siz geleceğinizle ilgili çaba sarf ettiyseniz bu süreçte ödülünü alabilirsiniz. Ayrıca son kavuşumları ise 31 Mart 2020 tarihinde gerçekleşmişti yine Kova burcunda ve biz malum sebeplerden ötürü yasaklanmalarla karşı karşıya kalmıştık. Artık bir dönemin tamamen sonuna geldiğimizden bahsedebiliriz. Yalnız yine de dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Bu süreçte statü korkusuyla insanlar saldırganlaşabilir, agresifleşebilir ve otorite figürlerine karşı şiddet eylemleri gerçekleşebilir.
?04:52’de Ay – Venüs kare açısı gerçekleşecek. Bu saatler birazcık sıkıntılı geçebilir ancak yine gecenin geç saatleri olduğu için çok önemli değil.
?04:52 ile 06:04 arası ay boşlukta olacak. En sevdiğimiz ay boşlukta saatleri. Yatın uyuyun annem.
?06:04’de Ay İkizler burcuna geçecek ve artık daha fazla bilgi akışının olduğu bir güne giriş yapacağız. Böyle elimiz gözümüz haber akışlarında olabilir.
?18:17’de ise Venüs Balık burcuna geçiyor. Şimdi bizim sevgi gezegenimiz tamamen ilahi sevgiye bırakıyor kendini. Venüs Balık burcundayken bireysel bazda ayaklarımız yerden kesilebilir ancak global bazlı olarak da bazı arkadan dönen siyasi stratejiler gündemimize gelebilir. Aslında Venüs’ün en sevdiğim pozisyonlarından biridir ancak bir gezegen yüceldiği bir burca geldiğinde de büyük olayları meydana getirir ve özellikle din adamları, hastaneler, hapishanelerle ilgili konular da bu dönemin dikkat çeken meseleleri arasında gözükmektedir.
?21:48’de Mars Ay düğümlere kare açı yapacak. Özellikle para piyasalarında ekstra satışların olabileceği ve de para kaynaklı önemli kararların çıkabileceği bir sürece işaret ederken, toprak ve su ile ilgili doğal afetlere de dikkat etmek de fayda var. Özellikle İtalya ile ilgili haberler gündemimize düşebilir.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.