5 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Nisan 2020

5 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
00:18 itibariyle Ay artık Başak burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla bugün hayatımızı düzene sokmak isteyebiliriz. Gereksizleri hayatımızdan çıkarabiliriz. Temizlik yapmak isteyebiliriz diyeceğim ama hayatımız zaten komple hijyen oldu.
02:07’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkiler ve değer konusunda sıkıntılı saatlerdir, o saatlerde sevdiğiniz insanlara sarmayın.
05:44’de Jüpiter Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bunu en son 11 Aralık 2007 tarihinde deneyimlemiştik ve bu Yay burcunda gerçekleşmişti. Şimdi Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bu sene 30 Haziran’da retro pozisyonda daha sonra da 13 Kasım tarihinde direkt pozisyonda kavuşacak. Bir sonraki kavuşum ise 5 Şubat 2033 tarihinde Kova burcunda olacak. Dolayısıyla 13 senelik bir döngüden bahsediyoruz. Jüpiter bolluk, bereket, şans gezegeni olarak bilinir ancak kavuşumlar iki yönlü çalıştığı için negatif yönleri de abartmak, fanatizm, büyütmek anlamına gelmektedir. Plüton ise yıkıp yeniden yapmak, manipülasyon, yer altı ve güçle alakalıdır. Oğlak burcu ise kökleşmiş sistemleri, sorumlulukları, iş adamlarını, fobileri, otorite figürlerini temsil eder.  Pozitif yönden bakacak olursak, özellikle yer altı ile ilgili konularda yeni keşifler söz konusu olabilir. Yeni arkeolojik buluşlar tarihe bakış açımızı değişebilir. Ezoterik bilgiler gün yüzüne çıkabilir. Güçlü ve kalıcı anlaşmalar yapılabilir. Büyük zenginlik ve büyük ekonomik kriz demektir. Büyük firmaların ve devletlerin iflaslarını duyabiliriz. Dini konularda fanatizmler söz konusu olabilir, dini kötüye kullananların ayaklarına dolanacağı bir dönemdeyiz. Karanlık konular, gizli kalmış konular, devlet sırları ortaya dökülebilir. Aslında kokuşmuş sistemler çökecek demektir. Hiçbir şey eskisi gibi kalmayacak, gizli sırlar ortaya çıkacak ve bu çıkan sırlar da kötüye kullananları alaşağı edecektir. Bireysel bazda eğer haritanız olumlu etki alıyorsa çok güçleneceğiniz bir döneme de girebilirsiniz.
09:05’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Para ve toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Bireysel bazda yaratıcı fikirler peşindeyseniz bu saatleri değerlendirin annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.