5 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

4 Mayıs 2022

5 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?5 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay İkizler burcunda ve boşlukta güne başlıyoruz.
?02:05’te Ay Yengeç burcuna geçecek. Aile, duygu, aidiyet temaları ön planda olacak. Zaten bayramda ailemizi aradık şimdi hazır işe başlamışken onların kıymetini bir kez daha anlayabileceğimiz bir gündeyiz.
?07:56’da Ay-Venüs kare açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanmakla, işe gitmekle ilgili sıkıntılar yaşabiliriz ama geçici bir etkidir. Çok da takılınacak bir şey değil annem.
?10:21’de Güneş-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Hayatımızla ilgili ani,beklenmedik, sürpriz gelişmeler olabilir. Hayatımızda yenilikler yaşayabileceğimiz bir sürece işaret eder.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #5mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.