5 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

5 Mayıs 2019

5 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Baharin bolluğu, bereketi, yaşamın keyfi, belirsizliklerin netleşeceği, maneviyatın artacağı, kendimizi ifade edebileceğimiz harika bir yeniay hepimize hayırlı olsun. Maneviyat ve maddiyatın birleştiği, iletişimin kuvvetlendiği çok şanslı bir yeniay etkisinde kalacağız yaklaşık 15 gün. Hayallerinizi gerçekleştirmekten korkmadığınız, olanı olduğu gibi kabul ettiğiniz sürece çok destekleyici olabilir.
Tam karmanın sınavını verirken arada bize geçmişin ödüllerini getirebilir. Burda önemli olan toplumla bireyselliğin farklılığıdır. Toplumsal bazda can sıkıcı problemler yaşansa bile bireysel bazda önemli yeniliklerin işaretçisidir. Bildiğiniz ama arka plana attığınız, emin olamadığınız için kendinize güvenemediğiniz konularda artık potansiyelinizi ortaya çıkarmak için fırsatlar verebilir.
Tam bir içinizdeki boğayı harekete geçirme ve gücünüzü ortaya çıkarma şansıdır.
Ben sevdim. Umarım size de yarar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.