5 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulması

4 Mayıs 2023

5 Mayıs Akrep Burcunda Ay Tutulması

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,

💫5 Mayıs 20:34’de Akrep burcunun 14 derecesinde Akrep burcunda Ay tutulması deneyimleyeceğiz.

💫Ay tutulmalarını daha ruhsal anlamda hissedebiliriz. Söz konusu Akrep olduğunda, korku, kaos, endişe, şüphe, keskinlik, acıdan söz edebiliriz. Şimdi hiçbirinizi korkutmak istemiyorum lakin böyle bir hissiyatınız varsa bu tutulmanın etkisini hissediyorsunuz demektir.

💫Tutulmayla ilgili öngörü yapmamaya karar verdim, çünkü içinde yaşayacağımız en sert tutulma. Akrep için küllerinden doğmak diye bahsedilir ve biz Akrep burcu bir ülke olduğumuz için yanmadan doğamıyoruz gibi düşünebilirsiniz.

💫Kötü olaylar olmasa bile böyle hissediyor, uykusuz kalıyor ya da sürekli uyuyorsanız aslında arınmayı temsil eden Akrep burcunu ruhsal dünyanızda yaşıyorsunuz diyebilirim.

💫Korkmamak gerekir çünkü Akrep burcunun temasında ölüm yoktur, bilakis hayatta kalmak vardır, güçlenmek vardır ancak hayatta kalmak cümlesinin içinde bile acı var maalesef.

💫Kiminle konuşsam kendini aşırı gergin hissediyor, fırtına öncesi sessizlik gibi.

Demin de dediğim gibi öngörü yapmayacağım ama bireysel bazda bazı uyarılarım olacak.

💫• Öncelikli olarak lütfen galeyana gelmeyin.

💫• Her değişim sancılıdır, başkalarının değil kendi fikrinizin savunucu olun.

💫• Gaza gelmeyin.

💫• Mümkünse gözlemci olun.

💫• Emin olmadığınız bilgiye holiganlık etmeyin.

💫• Su ile temasınızı arttırın, su için, bol bol duş alın.

💫• Dış etkenlerin psikolojinizi etkilemesine izin vermeyin, eğer etkileniyorsanız, izlemeyin, bakmayın.

💫• Kendi depremlerinizi yaratmayın.

💫Bir doğum sancısı gibi ruh haliniz olabilir. Zaten bana tutulmayı tek bir cümleyle anlat deseydiniz, doğum sancısı derdim. Hem acı var, hem ne olacağını bilememek var, hem umut var, hem de yeni bir yaşam var. Her doğumda kese patlar, acı vardır. Ancak acıdan sonra yaşam vardır.

💫Bu süreci dönüşüyoruz olarak değerlendirebilirsiniz, ancak bu doğumda nasıl doktorla kavga etmiyorsak lütfen birbirimizle de kavga etmeyelim.

Umarım hakkımızda hayırlısı olur. #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Mayıs #akrep #tutulma #aytutulması #akrepaytutulması #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi .#astroloji

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.