5 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Mayıs 2020

5 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Canım Arkadaşlarım,
Ay tüm gün Terazi burcunda seyahat edecek, dolayısıyla iletişimimizin aktif olduğu, ikili ilişkilerimizin gündemde olduğu bir süreçteyiz.
00:41’de Merkür Güneşin kalbinde, biliyorsunuz Merkür Güneş’in kalbinde olduğu zaman Merkür, Güneş gibi parlamaya başlıyor. Merkür; iletişim, zeka, haber alma konularımızı temsil eden gezegenimizdir. Merkür, Güneşin kalbindeyse kralın tahtındadır. Yani istekler, konuşmalar, dilekler bakımından çok şanslı olduğumuz saatlere işaret eder. Boş geçmeyin, isteklerinizi yazın, söyleyin, aslında isteklerinizi maddeleştirin, meali yazmak daha iyi olabilir. Somut olarak elinizde bulunmasını tavsiye ederim.
08:48’de Kuzey Ay Düğümleri artık İkizler ve Yay burcunda transitine başlayacak ve bu süreç 18 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecek. Bu süreçte çok önemli sınavlarımız olacak. Yazıyı buradan  okuyabilirsiniz.
19:23’te Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Tüm ikili ilişkiler, sevgi ve değer konularında desteklendiğimiz saatlere işaret eder. Herhangi bir probleminiz varsa kadın figürlerinden destek almak için iyi olduğunuz saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.