5 Mart Günlük Astroloji Yorumu

4 Mart 2023

5 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?5 Mart Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Aslan burcuyla başlıyoruz. Yine eğlenceli bir gündeyiz otorite figürleri gündemde.
?01:27’de Ay Venüs üçgeni var. Eğer uyumadıysanız keyifli saatlerdir, sevgilinizle konuşabilirsiniz ama uzatmayın çünkü 01:53’de Ay Uranüs karesiyle beraber sinirleriniz zıplayabilir, ani beklenmedik gelişmeler olabilir, kendi depremlerinizi yaratmayın. Ay ben tekim evde uyuyorum tek başıma ne sevgilisi derseniz de dikkat edin yataktan düşmeyin. Uranüs yani sonuçta ne yapacağı belli olmaz.
?12:26’da Ay Mars sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz yükselebilir. Pazar günü sağa sola koşturabiliriz. Aynı zamanda spor yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Bana bakın bu enerjiyi Pazar Pazar gaza geldim evi temizledim olarak kullanmayın Ay Başak burcunda değil Aslan burcunda. Bugün kendimizi şımartma günü.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Mart #aslan #dolunay #aslandolunayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.