5 Mart Günlük Astroloji Yorumu

5 Mart 2019

5 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Arkadaşlar hazır mıyızzzz? Duruyoruz!

Evet meşhur Merkür retrosundan evvel bugün Merkür durağan pozisyonda. (Tabi ki Merkür ay ben yoruldum şuracıkta bir oturayım da dinleneyim şeklinde durmuyor, dünyadan bakışla biz onu öyleymiş gibi görüyoruz) Neyse işte bugün yeni bir şey başlatmıyoruz. Ay da kapanıyor zaten. Uranüs desen Boğa’ya geçerken Koç burcunda son demlerinde. Ben böyle günlerin enerjisinden çok hoşlanmıyorum ama ben hoşlanmıyoruz yani siz hoşlanabilirsiniz. Böyle haydi getir şu defterleri de kapatalım tadında, son dakika golü gibi hissiyatlar yaratan durumlar.

11:05’de Ay’ın Uranüs’le uyumlu bir açısı olacak ve bence burada yeniaydan sonra yapacağınız işlerle ilgili fırsatlara, yeniliklere yoğunlaşmaya adayabilirsiniz kendinizi. Başlatma değil de hazırlık gibi olursa daha iyi olur.

Sonrasında 11:10’da Ay Balık burcuna geçecek. Yani 5 dakikalık bir Ay boşluk evresi söz konusu olacak. Gidip de tam o arada yeni bir şeyler başlatırsanız vallahi ayakta alkışlarım.

Bugün beklenmedik gelişmeler, şok edici haberler bireysel bazda yaşayabilirsiniz. Komple bir bitiş enerjisi var gökyüzünde. Ya bence bugün yatın uyuyun yaa.

Haydi öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.