5 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

4 Mart 2022

5 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?5 Mart 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar Canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek, dolayısıyla oldukça hızlı olacağımız, hareketli bir günümüzdeyiz.
?14:55’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatleri kalıcı işler yapmak için değerlendirebilirsiniz. Özellikle arkadaş grubunuzda sözünüz geçebilir ve sosyal medya ile ilgili etkili paylaşımlar yapabilirsiniz, beğenileriniz hızlıca artabilir.
?17:06’da Güneş Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi sağda solda yılın en şanslı gününü okuyabilirsiniz ancak benim işim gerçekler ve işin gerçeği Güneş Jüpiter’i yakıyor. Yani Jüpiter’in o koruyucu, şanslı özellikleri Güneş yani otoriye, benlik ve algı tarafından domine ediliyor. Dolayısıyla göksel koruyuculuğun çok da aktif olmadığı, hatta Jüpiter’in negatifi olan kibir, yayılma, abartma ve fanatizmin daha fazla olacağı zamanlara işaret eder. Kişisel tavsiyem, gururunuz ve algınız size yardım etmeye çalışan insanları engellemesin. Etkisi bunun nerden baksanız bir 10 gün sürer.
?22:49’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim yönünüzün kuvvetli olduğu, kaleminizin aktığı, bol çene çaldığınız zamanlar olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #5Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.