5 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

5 Mart 2020

5 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Yengeç burcunda yine duygusal konular gündemimizde olacak.
00:24’de Merkür Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Fakat bu 29 derecede gerçekleşeceği için ilişkilerde sonlanmalara da sebebiyet verebilir. Merkür retrosu biterken kritik günlerdeyiz bugün ilişkilerinize sahip çıkın.
05:24’de Ay Mars karşıtlığı var. Bu da sabah saatlerinde biraz gergin uyanabileceğimizin göstergesi.
06:07’de Venüs artık tahtına yerleşiyor ve yönettiği Boğa burcunda transitine başlıyor. Bu bize hem ilişkilerle hem de maddi konularda fırsatlar sağlar tabi eğer bunlar elimizde kaldıysa. Valla bunun burcunuza etkisini haftalık burç yorumlarında anlattım izleyin annem ⇒ https://bit.ly/2T2hbCw
10:49’da Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz. İşin uzmanı olan kişilerden destek alabiliriz.
13:19’da gerginlikler ve kopmalar yaşanabilir. Halkı ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Sakin kalınması gereken zamanlardır.
16:14’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Dua etmeyi unutmayın. Biraz da bu saatlerde sezgilerinize güvenin.
19:55’de Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Duygusal olarak gel gitler yaşayabiliriz, kendimizi çaresiz hissedebiliriz, çok takılmayın ve abartmayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.