5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

4 Kasım 2021

5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Akrep burcunda yer alacak. İnsanların acılarının hissedebilme, tüm egoist tavırlarımızdan sıyrılıp şifacı yanımızı öne plana çıkarabilme yeteneği bize bu zor süreçte değer katacaktır. Ay Akrep burcundayken de sizlere önerim derin sevgiyi keşfetmeniz olacaktır.
?00:14’te Akrep burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bununla ilgili detaylı bir yazı bir önceki postta bir de youtube videosu çektik, okuyup izlemenizi tavsiye ederim.
?00:25’te Ay-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Hayatınızdaki değişikliklerin sizi biraz zorladığını hissedeceğiniz saatler olabilir. Yeni haberler alma isteğiniz artabilir. Kendinizi sakinleştirmeye çalışın, aksi takdirde uykunuz kaçabilir.
?02:57’de Güneş-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu dönemde benliğimiz ile alakalı çeşitli sıkıntılar yaşayabiliriz. Ani olaylara çok dikkat etmek gerekiyor, özellikle otorite figürleri ile alakalı olaylar, partner ve eş ile alakalı ani sürprizler ve şok edici olaylar yaşayabiliriz. Kendimizi kanıtlama çabasına girebiliriz. Doğal afetler yaşanabilir dikkatli olunmalı, para piyasaları özellikle altın ile alakalı olaylar gündeme gelebilir. Nefret ve intikam duygularından arınmalı ve ona göre hareket etmeliyiz, çok fazla inatçı olmamalıyız.
?12:53’te Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Önsezilerimizin ve yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerdir.
?13:43’te Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. İlişkilerin, para piyasasının, sanatın gezegeni Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Venüs Oğlak burcunda daha ciddiyet, sorumluluk sahibi ilişkiler ister. Dolayısıyla ilişkilere bakış açınız daha çok uzun süreli, sorumluluk duygusunun olduğu ilişkileri tercih edebilirsiniz. Mantık ilişkisi sizin için ön planda olabilir, duygulardan ziyade kişi benim mantığıma uysun diyebilirsiniz. İlişkilerde daha gelenekçi tutumlar ve gerçekçi tutumlar sergileyebiliriz. Para piyasaları bu dönemde artış gösterebilir.
⭐️Venüs’ün yapacağı açılar;
⭐️19 Kasım Venüs Uranüs Üçgeni: İlişkilerde sürprizler, para piyasalarında ani olaylar.
⭐️30 Kasım 2021-5 Ocak 2022-24 Şubat 2022Venüs Neptün Sekstili: Romantik zamanlar.
⭐️11 Aralık 2021- 25 Aralık 2021-3 Mart 2022 Venüs Plüton Kavuşumu: İlişkilerde manipülasyona dikkat.
⭐️19 Aralık 2021- 29 Ocak 2022 Venüs Retrosu: Eski sevgililer geri dönebilir.
⭐️16 Şubat 2022 Venüs Mars Kavuşumu: İlişkilerde agresyon.
?16:32’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartmamaya dikkat edin, duygularınızın yoğun olduğu zamanlar sakin kalın annem.
?19:09’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Gün genelindeki duygusal yoğunluktan kaynaklı tüm dip dalgalarını atlattıktan sonra artık güçlü hissetme zamanı geldi. Durun ve bir düşünün ben ne kadar da güçlüyüm. Gücünüzü kimseye kanıtlamanıza gerek yok çünkü siz her türlü duygusal yoğunluğu aşabildiniz.
?19:09 ile ertesi gün 03:52 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.