5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

4 Kasım 2022

5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?5 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Ama hemen geçecek.
?01:05’de Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Valla bu saatte uyumayan bir şeyleri abartmasın, aşırılıklarla bağlantılıdır. Sıvı tüketimi sorun olmasın.
?01:05’den 02:06’ya kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte de bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.
?02:06’dan sonra Ay Koç burcunda transit edecek. Bütün gün Koç enerjisindeyiz. Yani bol bol koşacağız, enerjik olacağız, spor müsabakaları gündemde olacak.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.