5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

4 Haziran 2022

5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay bütün gün Aslan burcunda olacak. Yine şıkır şıkır, fıkır fıkır, minnoş minnoş gezeceğimiz hayattan keyif alacağımız bir gün. ? Çocuğunuz varsa lunaparka götürün annem. Çünkü Aslan burcu lunapark ile de temsil edilir.??
?00:22’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi huzurlu hissedeceğimiz saatlerdir, güzeldir.
?04:56’da Ay Kiron üçgen açısı gerçekleşecek. Özellikle gördüğünüz rüyalar haberci olabilir. Maneviyatınızın ve şifanızın yüksek olduğu saatlerdir. Belki bir anda uykudan uyanıp dua etmek ihtiyacı isteyebilirsiniz.
?06:46’da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde zıplayarak uyanabilirsiniz. Ama çok önemli bir etki değildir. Siz bunu sabah sporu yaparak da değerlendirebilirsiniz.
? Satürn hala duruyor arkadaşlar. Dün de belirttiğim gibi kendi kimliğinizin farkında olup kırmadan dökmeden kimsenin ahını almadan bugünü geçirmenizi dilerim. Zaten siz öyle şey yapmazsınız siz benim ponçiklerimsiniz. ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Haziran #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.