5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

4 Haziran 2024

5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz.

💫02:03’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu böyle şok edici şeyleri temsil eder ama o saatte ancak yataktan düşersiniz.

💫11:08’de Ay Neptün sextili sezgilerimizin kuvvetli olduğu zamanlardır.

💫11:08 ile 11:36 arasında Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlerde başlatmayın, sonu gelmez.

💫11:36’da Ay İkizler burcuna geçecek. Bundan sonra bol bol sohbet muhabbet.

💫14:45’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Birilerini etkilemek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫15:49’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. İyimserliğimizin çok olduğu saatlerdir ve aynı zamanda şanslı da hissederiz.

💫19:46’da ise Ay Merkür kavuşumuyla beraber iletişimimizin de kuvvetlendiği zamanlardayız. Birileriyle önemli konuşmalar yapacaksanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.