5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

4 Haziran 2023

5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.

💫06:23’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz yataktan kalkmakta zorlanabiliriz. Rüya mıydı gerçek miydi karışabilir.

💫06:23’den 10:30’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli işler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olacaktır.

💫10:20’da Ay Oğlak burcuna geçecek. Sorumluluklarımız gündeme gelebilir, daha iş odaklı olabiliriz, duyguları kenara bırakıp biraz daha faydacı olabiliriz.

💫16:46’da Venüs Aslan burcuna geçecek. Artık iyice güzelleşmek keyif alacağız. Havada aşk kokusu var, sağınıza solunuza önümüzdeki Lakin Venüs 23 Temmuz’dan 4 Eylül tarihine kadar Retro olacak. Bu süreçte eski sevgililer gelebilir. Bu araya dikkat edin. Fiziksel özellikleriniz daha fazla ön plana çıkabilir. Şıkır şıkır olacağız annem. 9 Ekim’e kadar Venüs’ün bu transiti devam edecek.

💫17:43’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Maddi konularda şanslı olduğumuz süreçlerdir.

💫9:04’de Venüs Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Önümüzdeki 4-5 gün dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü bu normalde takıntılı ilişkileri gösterebilir. Taciz ve baskı demektir. Maddi konular ve ilişkiler konusunda da kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

💫22:11’de Ay Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sorumluluklarımızı daha iyi bir şekilde yerine getirebiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.