5 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

4 Eylül 2022

5 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?5 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
?04:50’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşiyor. Bak annem Merkür retrosu da geliyor, gecenin bir vakti eski sevgiliniz aklınıza gelir, uyudun mu diye mesaj atarsınız bunun sabahı var. Ben uyarayım.
?04:50’den 05:02’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.
?05:02’de Ay Oğlak burcuna geçiyor. Daha sorumluluklarımızın ağır bastığı bir zaman dilimine giriyoruz. Daha ciddi, çalışkan ve hedef odaklı hareket edebiliriz.
?07:05’de Venüs Başak burcuna geçiyor ve 29 Eylül’e kadar Başak burcunda kalıyor. İlişkilerde ve aşkta seçici olduğunuz bir zaman dilimidir. Sevdiklerimize karşı daha eleştirel olabileceğimiz, sürekli onlara hizmet etmek isteyeceğimiz ve bir o kadar da beklentiye gireceğimiz, ilişkide karşı tarafı anlamak için derin analizler yapabiliriz. Bir de sanatsal konularda yazmak gibi bir hedefiniz varsa değerlendirebilirsiniz.
?15:44’de Ay Jüpiter karesi var. Bu saatler abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Genel olarak takıntı ve fanatizm konuları gündeme gelebilir. İyiye kullanmak gerekirse bilgi yetmesin size yeni eğitim konularını araştırmayı abartabilirsiniz hem size de faydası olur.
?18:21’de Ay Merkür karesi gerçekleşiyor. İletişimle ilgili gergin saatlerdir. Verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu saatlerde ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.