5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

5 Ekim 2021

5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Başak burcunda başlayacağız.
  • ?11:45’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İkili ilişkilerde toprak ve hava elementinin uyumunu yakalayabileceğiniz bir sürece işaret eder. Kadın figürlerinden destek görebilirsiniz. Venüs Akrep’in olumlu kullanımı olarak, ruhunuzdaki şifalı dişil enerjiyi çıkarın annem.
  • ?11:45 ile 15:40 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • ?15:40’da Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. İletişimimizin aktif olduğu, ikili ilişkilerimize diplomasinin hakim olduğu zaman dilimine giriş yapıyoruz. Estetik ve şık ortamlar hoşumuza gidecektir. Bu nedenle dekorasyon, alış-veriş gibi konular desteklenmektedir. Etrafınızı veya kendinizi güzelleştirmek istiyorsanız kullanın annem.
  • ?21:28’de Plüton retro’dan çıkmak üzere durağanlaşıyor. Plüton yıktıklarını yeniden yapılandırmak için güç topluyor. Bu süreci yeniden yapılandırmak istediğiniz konular üzerine hazırlık yapmak için kullanabilirsiniz.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.