5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

5 Ekim 2023

5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

💫03:08’de Merkür Terazi burcuna geçiyor ve 22 Ekim’e kadar burada transit edecek. İletişimimiz çok tatlı bir hale geliyor. Kibar kibar konuşan tatlı biri haline dönüşüyoruz. Anlatım şeklimiz hoşa giden ve estetik bir hal alıyor. Sosyalleşmek açısından da oldukça destekleyici bir süreçtir. Diplomasi ile çözemeyeceğiniz hiçbir iş yok. Daha uzlaşmacı fikirler üretebileceğiniz, konuşmalarınızda daha uzlaşmacı bir üslup sergileyebileceğiniz zamanlardır. Kavgadan tartışmadan uzak durmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerde daha rahat edeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bir konunun iki yönünü de görmeye çalışıp, empati kurma yeteneğinizi arttırabileceğiniz zamanlardır. Her iki yönden de bakmak tabi kararsızlıklar yaşamanıza da sebebiyet verebilir. Bol bol sanat ve siyaset konuşacağız.

💫06:32’de Ay Mars üçgeniyle beraber güne hızlı bir başlangıç yaparken hızlı hareket edeyim derken 07:37’de Ay Neptün karesinin gerçekleşmesiyle beraber zihin dağınıklığı sebepli sakarlıklara açık olabiliriz.

💫09:34’de Ay Venüs uyumlu açısıyla beraber keyfimiz yerine geliyor.

09:34’den 15:31’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir iş başlatmak yerine, elimizdeki işleri toparlamak, hobilerimizle vakit geçirmek daha iyi olabilir.

💫15:31’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Ailevi konular, duygularımız, sezgilerimiz daha fazla gündeme gelebilir. Bir yerlere ait olma ihtiyacımız artabilir.

💫17:32’de gerçekleşecek olan Ay Merkür karesi, karşı tarafı düşüneyim, kırmayayım derken kendi duygusal ihtiyaçlarınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

💫17:54’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı kolaylıkla alabileceğimiz saatlerdir. Bir sorununuz var ve çözüm arıyorsanız konunun uzmanından yardım almak daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.