5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

4 Ekim 2022

5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

?5 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Sohbet, muhabbet, gıybet. Kova gıybet yapmaz o bir Hava Sabit olduğu için bilgiyi biriktirir ayrıca. Kendim yazdım, kendim savundum. Neyse işte bugün sosyalleşmek gündemimizde olacak, kimi bulursanız koşun.

?01:04’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi iyi hissedebiliriz, uyumadıysanız ve sanatla ilgileniyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

?09:30’da Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Otorite figür ve karşı cinsten destek alabiliriz, isteklerimiz ve ihtiyaçlarımız arasında uyumu yakalarız, tatliş saatlerdir.

?12:08 itibariyle Merkür retrosu bitiyor, vatana millete hayırlı olsun ama hemen koşmayın hala çok yavaş ve gölgeli günlerindeyiz ama bunu da söylersem beni topa tutarsınız diye sesimi çıkarmıyorum. Lakin yine de temkinli olmakta fayda var. Bu saatten sonra yaptığınız hatalardan Merkür retrosu sorumlu değildir, herkes kendi hatasına sahip çıksın. ?

?13:16’da Ay Kiron sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde arkadaşlarınızla sohbet etmek kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir. Derdini anlatmayan derman bulamaz annem, anlatın rahatlayın.

?19:57’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Birazcık gerilebiliriz, aldığımız haberler bizi irrite edebilir, saçlarımız diken diken olabilir, kendi depremlerinizi yaratmayın.

?20:59’da Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler yüreğimize öküz oturmuş gibi hissedebiliriz, böyle bir sıkıntı çökebilir. Çok takılmayın geçici bir etkidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.