5 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

4 Aralık 2019

5 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
05:41’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Ay da Plüton da su elementinde olduğu için kendimizi duygusal olarak çok güçlü hissedebileceğimiz bir gündeyiz.
11:14’de de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşeceği için iletişim konularında gayet aktif olduğumuz saatlerdir. Özellikle duygusal konuşmalar yapmak istiyorsanız sabah saatlerini kullanabilirsiniz.
11:14’den sonra Ay boşluğa girecek ve 22:44’e kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işleriniz varsa ya 11:14’den önce ya da 22:44’den sonra yapmak daha iyi olabilir.
Yani gün geneli boş işler yapma, elinizde olanları toparlama, hobilerle ilgilenme bakımından daha faydalı.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.