5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

4 Aralık 2023

5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Temizlik yapmak, bir şeyleri düzenlemek için şahane bir gün.

💫08:49’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde biraz içsel huzursuzluklar, gerginlikler hissedebilirsiniz. Çok bu enerjiye kapılmayın, kendinizi çok eleştirmeyin. Onun yerine hareke geçmek için planlar yapın annem.

💫23:44’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Aklımıza müthiş fikirler gelebilir. Yaratıcılığımız üst seviyededir. Bunları not almayı unutmayın yoksa çabuk unutabilirsiniz. Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.