5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

6 Aralık 2022

5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

?5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Boğa burcunda ben keyfim ve kahyam şeklinde başlıyoruz. Valla iştahınız açılabilir. Tamam işimize gelmeyen her şey için gökyüzü bahane edebiliriz de irade de bizde annem, bunu da atlamamak lazım. Ay Boğa’dayken para ve güven konuları gündemde olur. Bir de boğaz bölgenizde hassasiyetler oluşabilir. Ay Boğa burcunda yücelir, yücelen bir gezegen büyük olaylara da sebebiyet verir. O yüzden büyük büyük hareketler yapmayın annem.

?20:37’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum da aslında sürprizlere açık olduğumuz saatlerdir. Yeni bir şeyler denemek isterseniz bu saatleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir değişik bir marjinal olma güdünüz de harekete geçebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.