5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

4 Aralık 2021

5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?5 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Tutulmayı artık arkamızda bıraktık, gergin enerjinin yavaş yavaş dağıldığını hissedebiliriz. Bugünlerde yeni bir işe başlama kararı almış olabilirsiniz. Bunları hayata geçirmek için 2-3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
?08:06’ da Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendinizi daha neşeli hissedebilirsiniz. Şanslı saatlerdir, hoşgörülü olacağımız bir zaman dilimine işaret eder. Keyifli bir güne başlangıç yapabiliriz.
?08:06 ile 14:30 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?14:30’da Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla sorumluluklarımızın daha fazla gündemde olduğu, kendimizi daha ciddi hissettiğimiz, olaylara daha ciddi bir perspektiften baktığımız bir sürece işaret eder. Hafta içi yapacağınız işleri organize edebilirsiniz. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.