5 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

4 Ağustos 2022

5 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?5 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Ay tüm gün Akrep burcunda olacak. Kriz çözmek için harika bir gün. Şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Birazcık şüphecilik yaşayabilirsiniz ama kendinizi çok da bu enerjiye kaptırmayın.

?İnanmazsınız bomboş bir gün. ? Sadece 14:06’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bir tarafımız çok eğlenmek isterken diğer tarafımız ayy çok gülersem kesin başıma bir şey gelir gibi garip garip haleti ruhiyelere girebilir. Çok da kaptırmayın annem yazın tadını çıkarın. ?

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.