5 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Ağustos 2020

5 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

➢ 00:45’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Aşk, sevgi, sanat ve hayattan aldığımız tüm hazlar konusunda gayet keyifli olacağımız saatlerdir. Siz yine Venüs’ün cazibesine kapılıp yemek yeme hazzına fazla düşmeyin sonra gece gece uyuyamazsınız annem.

➢ 00:45 ile 05:27 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Bu saatlerde önemli bir şey başlatmayın diyeceğim de bu saatte ne başlatacaksınız allasen.

➢ 05:27’de Ay Balık burcuna geçecek. Duyguların ön plana çıkacağı zamanlardır. Duygular konusunda tıpkı bir okyanusun derinlikleri gibi oldukça gizemli ve yaratıcı olabileceğiniz zamanlardır. Soyut konular daha fazla gündemde olabilir. Bir de Balık’ın o hülyalı hallerine takılıp çok dağılmayın şekerlerim.

➢ 06:31’de Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yaratıcı fikirler zamanına işaret ediyor. Sahneye çıkmayı bekleyen fikirlerin varsa tam zamanı. Kendinizi oldukça rahat ifade edebilirsiniz. İletişimde kendinize güveniniz oldukça artar. Bu konumun gölge yönü çok fazla ben merkezli ve sabit fikirli düşünmektir. Başkalarının fikirlerine tahammül edememe boyutuna getirmeyin. Bir de çok buyurgan konuşup tepkileri üzerinize çekmeyin.

➢ Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.