4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

3 Temmuz 2022

4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda oldukça detaycı ve mükemmeliyetçi bir şekilde başlıyoruz. Her şeyi temizlemek isteyebiliriz.
?05:13’de Merkür Plüton 150’liği gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık olarak 1 gün sürer. Kırıcı kelimeler etmemeye çalışın çünkü sonrasında geri dönüşü zor olabilir. Keşke o kelimeyi söylemeseydim dememek adına biraz daha mantıklı çözümler üretmek iyi olabilir.
?16:03’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz, istek ve ihtiyacımız olan konularda daha başarılı olabiliriz.
?18:37’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz değerle ilgili konularda problemler yaşayabiliriz. Paramızı saçma sapan şeylere harcayabiliriz. İlişkimiz varsa ona sarabiliriz, çok fazla mükemmeliyetçi olacağımız için aslında biz bir şeyleri beğenmiyor olabilir, buna dikkat edin annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.