4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

3 Temmuz 2024

4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.
💫04:57’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Biraz içimizin sıkılacağı saatlerdir, gece gece uyanıp ay ben bunu yapmayı unuttum diyebilirsiniz lakin önemli değil geçici bir etkidir.
💫11:54’de Ay Kiron sextili gerçekleşecek. Şifalanacağımız ya da bir konuda uzmanlaşacağımız saatlerdir. Bu saatlerde birilerine iyilik yapın annem, hiçbir şey yapamıyorsanız bir kap su bir kap mama.
💫23:43’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Biraz zihnimiz dağılabilir, gerçeklerin ne olduğunu anlamakta zorlanabiliriz. Böyle zamanlarda biraz daha sanatsal konularla ilgilenmek daha iyi olabilir.
💫23:43’den 23:51’e kadar Ay boşlukta olacak. Şuncacık arada da gidip şirket kurmazsınız herhalde diye düşünüyorum.
💫23:51’den sonra Ay Yengeç burcuna geçecek. Ay Yengeç burcundayken ailevi konularla daha çok ilgilenebiliriz, biraz alınganlığımız artabilir, ona buna duygusallaşabiliriz, vatani sevgimiz artar.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.