4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

4 Temmuz 2023

4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine sorumluluklar, iş güç peşindeyiz.
💫04:14’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz karmaşık rüyalar görebiliriz, çok takılmayın.
💫07:29’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde aklınızda yeni bir fikirle güne uyanabilirsiniz ancak bunlar uçucu olabilir not almayı unutmayın.
💫16:48’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Bu saatleri bir şeyleri tasarlamak için kullanabilirsiniz, yaratıcılığınız üstünüzde olabilir.
💫19:45’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi güçlü hissedeceğimiz zamanlardır. Karizmamız oldukça yüksektir. Birilerini etkilemek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.
💫19:45’den 20:29’a kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
💫20:29’da Ay Kova burcuna geçecek. Daha fazla kolektif konularla ilgilenebiliriz. Zaten bugün Ay sadece jenerasyon gezegenleriyle açı yapacağı için toplumsal konular daha fazla gündemimize gelebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.