4 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Temmuz 2020

4 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Yay burucunda ve boşlukta başlıyoruz.

07:47’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Ay Oğlak’tayken sağlam adımlar atmak istersiniz ve kendinizi gereksiz yere endişeli hissedebilirsiniz. Bu süreçte işinize odaklanmak daha doğru olacaktır. Duygulara odaklanmamakta fayda vardır annem. Yay burcunun iyimserliğinden çıkıp biraz kötümser bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olun.

14:27’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Biraz gergin saatler olabilir. Karamsar ruh halinin getirdiği öfke problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Tüm uğraştıklarınız sanki çözüm vermiyormuş gibi hissedip kendinizi yıpratacak duygusal mücadelelere girmeyin. Mücadele bizi başarıya götürür yeter ki büyük resmi görün ve karamsarlığa kapılmayın.

21:12’de Ay-Merkür karşıt açısı gerçekleşecek. Düşünceleriniz daha duygusal olacağından dürtüsel olarak da karamsarlığa eğilimli olduğunuzdan çelişkiler yaşayabilirsiniz. Negatif yöne kaymamaya çalışın bu zorlayıcı etkiyi olayları tüm yönleri ile görmekte kullanın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.