4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

4 Şubat 2019

4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Günün iki önemli olayı var.

1.si Merkür – Jüpiter uyumlu açısı. 00:54’de gerçekleşecek. Etkisi 2-3 gün sürer. Bu açıyla beraber iletişim konularında kendimizi daha iyi hissedebiliriz. İletişim vasıtasıyla para kazanabilirsiniz. Her türlü imza, anlaşma, ticari konularla ilgili destekleyicidir. Yaratıcı fikirlerinizi daha kalabalık gruplara yayabilirsiniz. Felsefe yapmak, hayatı sorgulamak, çözüm üretmek konuları bol bol gündeme gelebilir.

2.si Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesi. Bunun etkisi 1 Mart’a kadar sürecek. Bu süreçte ilişkilerde çok fazlasıyla Oğlak etkisi olabilir. Bu ne demektir? Öncelikli olarak mantık ilişkileri gündeme gelebilir. Maddi kaygılar kaynaklı ilişkiler olabilir. Çok mıç mıç ilişki olmaz. Seni seviyorum işte daha ne sürekli öpme beni gibi gayet soğuk ifadelerde bulunabilir, karşılaşabilirsiniz. Bol bol nafakalarını duyacağımız boşanmalar yaşanabilir. Oğlak muhafazakarlığı da temsil ettiği için görücü usulü dediğimiz tarzda tanışmalar yaşanabilir. Şimdi konuya parayla girdim ama bu dönemki ilişkiler illa para kaynaklı olacak demek değildir, Oğlak sağlamlığı da temsil eder, sağlam ilişkiler de kurabilirsiniz ama böyle mumlar eşliğinde yemek yeme hayalleriniz varsa onu çok beklemeyin şekerler. Konu daha çok aç mıyız? Dolapta ne var şeklinde olabilir. Yani şekil değil görev önemlidir. İlişkiye iş gibi yaklaşılır ve tüm sorumluluğu alınır ama soğuk nevaledir işte. (Ay nasıl gömdüm yaa üzülmeyin benim de Venüs’üm Oğlak)

Neyse kendimle kavgam bitti, yazı da bitti. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.