4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

3 Şubat 2024

4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Akrep burcu enerjisiyle başlıyoruz.
💫01:42’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Ruhsal ve sezgisel bakımdan kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Sezgilerin çok akışta olduğu zamanlardır. Rüyalarınız etkileyici ve haberci olabilir.
💫06:24’de Ay Merkür sextili gerçekleşecek. Sabah saatlerinde iletişimimiz kuvvetli olabilir. Özellikle kendinizle iletişiminize dikkat edin. Biraz kendinize şefkatli sözler söyleyin.
💫06:24 ile 09:27 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şeyler başlatmak yerine boş işlerle uğraşın annem.
💫09:27’den sonra Ay Yay burcuna geçecek. Biraz daha eğlenceli, gezenti, kaşif bir ruh haline bürünebiliriz.
💫10:19’da Ay Plüton sextili gerçekleşecek. İnandığınız konularda insanları da etkiniz altına alabilirsiniz. Özellikle sosyal medyada içerik üreticisiyseniz bu saatleri kullanmak daha etkili sonuçlar verebilir.
22:09’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Çocuklar ertesi gün tatilleri bittiği için biraz kendilerini mutsuz hissedebilir ama analar, analarımız bizim için bayram bugündür.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.