4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

4 Şubat 2023

4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.

?05:50’de Güneş Uranüs karesi gerçekleşecek. Şimdi burası çokomelli. Güneş, kimliği, bilinçli davranışları, otoriteyi, yaşamı temsil eder. Uranüs ise marjinal, değişik, ilkler, şimşekler ve elektrikle bağlantılıdır. Bu kare açı hasar vermekle bağlantılıdır. Bu dönem değişik, abuk subuk haberler alabiliriz. Biraz daha bireyselleşmek isteyebiliriz. Otorite figürlerinden beklenmedik tepkiler alabiliriz. Böyle acayip, değişik bir dönem. Etkisi de yaklaşık olarak 10 gün sürer. Biri hava biri toprak elementinde olduğu için özellikle hava ve toprakta hareketlilikler söz konusu olabilir.

?09:18’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah sabah biraz gergin uyanabilirsiniz. Yatın uyuyun işiniz yoksa.

?09:18’den 11:48’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir iş başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak daha iyi olacaktır.

?11:48’den itibaren Ay Aslan burcunda transit edecek. Oh bee. Gelsin eğlence, neşe. Tak takıştır, sür sürüştür annem. Sahne senin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.