4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

3 Şubat 2022

4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?4 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla akışta kaldığımız, ilahi adalete güvendiğimiz bir gün bizi bekliyor.
?02:53’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte uyumuyorsanız bence bir meditasyon ve şifa çalışması size oldukça iyi gelecektir. Mesela ben uyumuyorum, hemen bir adaçayı tütsüsü yakıp şöyle bir evi temizleyeceğim. Ama dikkat edin, Balık enerjisiyle o tütsü etrafı yakmasın annem. Uyuyorsanız rüyanızda sisler, bulanıklar görebilirsiniz.
?07:55’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bugün neler yapmak istediğiniz hakkında konuşabilirsiniz. Yataktayken gelen mesajlara takılıp, işe geç kalmayın annem. Çünkü Merkür durağan.
?12:40’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça karizmatik ve güçlü hissedebilirsiniz. Bazı konuların derinine inmek, okült konuları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz.
?12:40 ile 17:56 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yarım kalmış işlerinizi bitirin, kitap okuyun. Yeni işleri planlamayın veya başlamayın. Siz zaten aylık olarak yayınladığım Ay boşlukta takvimini kaydedip, check ediyorsunuzdur mutlaka. ?
?16:57’de Mars-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Mars Oğlak burcunda yüceldiği pozisyonda olduğu için; bir işe başlarken enine boyuna düşünüp, planlayıp ardından başlar. Mantıksız bir olay ya da iş onun için uygun değildir. Jüpiter ise yönettiği burçta yani Balık burcunda olduğu için tüm büyütme ve kibir özelliklerini ortaya koyabilir. Fakat bu irade açısı, bunu unutmamak lazım. Siz mantıklı gelen bir işi büyütmek isteyebilirsiniz fakat kibir yapmamayı unutmamalısınız. Enerjinizde kontrolsüzlük söz konusu olabilir. Fakat bir işe başlamak istiyorsanız ve bunun büyümesini istiyorsanız değerlendirebilirsiniz ama Merkür şu günlerde durağan. Nasıl olsa yarın direkt hareketine dönecek. Pazartesi günü o işi başlatmak oldukça uygun olacaktır.
?17:56’da Ay Koç burcuna geçecek. Enerjinin hakim olduğu bir sürece giriyoruz. Migreniniz varsa ilacınızı yanınızda tutun.
?22:04’de Güneş-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Otoriteye kendimizi kanıtlamak istediğimiz, topluma faydalı olmak isteyeceğimiz günler bizi bekliyor. Fakat otorite tarafından da kısıtlanabiliriz. Doğru adımlarla kalıcı işler yapmak istiyorsanız, değerlendirebilirsiniz. Egomuzun biraz daha topluma çalıştığı, topluma bir şeyler öğretmek için çalışmalar yaptığımız günler. Kitleleri etkileyen olaylar yaşanabilir. Bazı yöneticilerin kısıtlandığı hakkında haber alabiliriz. Kova burcu Akrep burcunun antisciası olduğundan kaynaklı, bu haberler karşısında manipüle edilebiliriz. Ayaklanmaların bastırılması ya da ayaklanmaların artması mümkün olabilir. Bu yüzden dikkatli olalım, doğru kaynaklardan objektif yorumlara bakalım annem. Bir de bu kavuşumlarda havalar soğur, sıkı giyinin tatlişlerim.Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.