4 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Şubat 2020

4 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay gün boyunca İkizler burcunda transit edecek. Reklam, pazarlama, eğitim, iletişim konularının gündemde olabileceği bir gündeyiz.
01:01’de Venüs Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu dönem kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz. Aynı zamanda otoriteden destek alabilirsiniz, maddi konularda yatırımlar söz konusu olabilir.
19:19’da Ay Güneş uyumlu açısı günün en huzurlu saatlerinden biri. Dengede olacağınız zamanlardır. Özellikle iletişim yoluyla yeni farkındalıklar yakalayabilirsiniz.
22:50’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Hem ruhsal hem de duygusal olarak dağılabiliriz. Ayrıca iletişim konularında yanılgılar da söz konusu olabilir. Bu saatlerde yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Her önünüze gelene inanmayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.