4 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

4 Ocak 2020

4 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

02:49’da Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Dolayısıyla biraz gergin bir gece geçirebilirsiniz. Kabuslar filan gündeme gelebilir.

04:18’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu da gergin saatlere işaret eder. Dolayısıyla papatya çaylarınızı içmeden yatmayın şekerlerim.

04:16’dan 19:15’e kadar Ay tüm gün boşlukta olacak. Meali gün boş işler yapma, kalan işleri toparlama günü. Bugün mümkünse yeni bir şey başlatmamak da fayda var.

19:15’den sonra Ay Boğa burcuna geçecek ve tensel zevkler daha fazla gündemimizde olacak. İştahımız açılabilir, para konuşabiliriz.

Bugünün başka da bir olayı yok.

 

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.