4 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

3 Ocak 2022

4 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?4 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Oğlak burcunda ve boşlukta başlayacağız.
?01:43’de Ay Kova burcuna geçecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız çok fazla ön planda olabileceği bir gün olacak. Gelecek planları yapabilişiniz, gruplarla çalışmak için de iyi bir gündeyiz.
?05:36’da Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Rüyanızda aklınıza çılgın fikirler gelip ve o fikirler hakkında konuşabilirsiniz. Kalkınca not alın da unutmayın annem.
?15:34’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için de harika zamanlardır, sağa sola patlamak yerine, orijinal fikirler üretip, başkalarına da fayda olmak daha iyi olabilir. Özellikle cesaret edemediğiniz konular varsa arkadaşlarınızdan destek almak için harika zamanlardır.
?19:24’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Biraz gergin hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Özgürlük ihtiyacınız artabilir. Ani beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz veya başkalarından beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Sakin olun kendi depremlerinizi yaratmayın.
?21:43’de Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu ve olaylara ciddiyetle yaklaştığımız saatlerdir. Bu nedenle kendimizi biraz kısıtlanmış hissedebiliriz yine de görevleriniz ve sorumluluklarınız konusunda orijinal fikirler üretebiliriz. Çok sistematik ve çalışkan olabileceğiniz bir zamandır. İşleri toparlamak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.